Gemeentelijke contactpersonen voor kernen en wijken

Gemeente Almelo

Hans Radstaak h.radstaak@almelo.nl
Mirjam ten Voorde m.tenvoorde@almelo.nl

Gemeente Borne

Marco Moddejonge m.moddejonge@borne.nl

Gemeente Dalfsen

Evelina Zwiers e.zwiers@dalfsen.nl

Gemeente Deventer

 Johannes Vermeulen j.vermeulen @deventer.nl

Gemeente Dinkelland

Gemeente Enschede

Rian Olthof m.olthof@enschede.nl
Marianne van den Berg m.vd.berg@enschede.nl
Patrick te Brake p.tebrake@enschede.nl

Gemeente Haaksbergen

Hans Jaspers Faijer jw.jaspersfaijer@haaksbergen.nl

Gemeente Hardenberg zie Ommen-Hardenberg

Gemeente Hellendoorn

Gemeente Hengelo

Lars Harms l.harms@hengelo.nl

Gemeente Hof van Twente

Gerda te Brinkhof g.te.brinkhof@hofvantwente.nl

Gemeente Kampen

Meike Schrijver m.schrijver@kampen.nl
Sylvia de Ruiter s.deruiter@kampen.nl

Gemeente Oldenzaal

Hanneke Vrijburcht h.vrijburcht@oldenzaal.nl

Gemeente Olst-Wijhe

Bep Koekkoek b.koekkoek@olst-wijhe.nl
Anita ten Broeke a.tenbroeke@olstwijhe.nl

Gemeente Ommen-Hardenberg

Gemeente Raalte

Henny Huis in ’t Veld henny.huis@raalte.nl

Gemeente Rijssen-Holten

Gemeente Staphorst

Hans Ganzeboom h.ganzeboom@staphorst.nl

Gemeente Steenwijkerland

Gemeente Tubbergen

Jos van Olphen jlm.van.olffen@tubbergen.nl

Gemeente Twenterand

Astrid van Baars a.vanbaars@twenterand.nl

Gemeente Wierden

Jan ten Tije jten.tije@wierden.nl

Gemeente Zwartewaterland

Antonio de Boer a.deboer@zwartewaterland.nl

Gemeente Zwolle

Hanneke Valkeman whj.valkeman@zwolle.nl
Heleen Gansekoele h.gansekoele@zwolle.nl

 

 

Subsidiewijzer Leefbaarheid
Subsidiemogelijkheden 

 

 

Breedband Kennisdossier 
Het gonst in Overijssel, er gaat glasvezel in de grond

Ommetjes in Overijssel 
Wandelen rondom dorpen en buurtschappen

ROCOV 
Regionaal Overleg Consumentenbelangen Openbaar Vervoer

Herbestemming
Mogelijkheden voor behoud van de dorpskerk

Vrienden van de OVKK